Čokoládová masáž a zábal

 

   Čokoládová masáž je nadstardatní péče o klienta, při kterém se tonizuje a vyhlazuje pokožka. Přináší především ženám kvalitní pokožku těla, dodává jí koenzymy, minerály a antioxidanty. Potlačuje celulitu, pokožka se zbavuje vrásek, odumřelých buněk a strií. Čokoládá blahodárně působí na krásu a dobrou náladu a nejenom z venku, ale také uvnitř a milovnící čokolády (jako třeba já :)) ví přesně, o čem mluvím.

  Nejprve se před masáží dělá kávový peeling, díky kterému se zbavíme odumřelých buněk, pokožka se prokrví a je nádherně hladká a vypnutá. Po peelingu následuje čokoládová masáž, kdy si směs na masáž sama namíchám s tajnými přísadami :) a chvíli danou oblast masíruji, dokud nám čokoláda nezačně tuhnout a nakonec klienta zabalíme do zábalu, který se nechá 30 min působit.

  Až zábal necháme dostatečnou chvíli působit, fólii Vám odstaním a pokud bude čokoláda pokrytá na více místech, je pro Vás v masérně k dispozici sprcha na opláchnutí, plus samozřejmě ručník a veškerý servis, který bude potřeba ;) Masáž se provádí 1x měsíčně.

 

Po masáži je důležité min. 24 hodin, aby se na masírované místo nedostalo žádné chemické mýdlo, šampón, tělové mléko, olej apod. jinak masáž nebude mít účinek! A samozřejmě také dodržovat dostatečný pitní režim, protože tato masáž je také zároveň detoxikační.

 

Kdy se masáž neprovádí:

U těhotných žen, vysokého krevního tlaku, při alergii na složku čokolády, při zánětěch a nachlazení.

 

Ceník čokoládových masáží:

Ceník platný od 1.1. 2021

 

Celková masáž a zábal celého těla (2 hod) za 2000,- Kč

Čokoládová masáž a zábal nohou (1 hod) za 650,- Kč

Čokoládová masáž a zábal hrudníku a břicha (1 hod) za 650,- Kč

Čokoládová masáž a zábal rukou (1 hod) za 650,- Kč

Čokoládová masáž a zábal zad (1 hod) za 650,- Kč

Čokoládová masáž a zábal obličeje (30 min) za 500,- Kč