Dárkové poukazy

 

   Dárkové poukazy je možné zakoupit přímo u nás v salónu. Pokud nebudeme mít zrovna šek k dispozici v salóně, nebo budete chtít procedúry nakombinovat dle Vašeho, či darovaného přání, připravíme Vám ho co nejdříve k vyzvednutí ;) 

  Není problém také zaslat i dárkový šek na Vaší e-mailovou adresu, pokud nebudete mít čas si dárkový poukaz vyzvednout osobně. S tím, že platbu samozřejmě požadujeme předem, bud hotově, nebo na účet.

  Poukazy mají ve většině případě platnost tří měsíců, v případě, že je darovaných služeb více, platnost se může prodloužit na půl roku, nebo i na rok. Pokud si však budete přát i jednu službu s delší platností, než 3 měsíce, je možné si jí s příplatkem 200,- Kč prodloužit.

  Doporučujeme však darovaným, pokud mohou pouze v určité hodiny, nebo dny, volejte si o termín co nejdříve, na pozdní objednání těšně před ukončením, jestliže se nejedná o zdravotní, či jiné problémy nebereme zřetel, vemte to prosím na vědomí, děkujeme za pochopení.

 

  Ceny našich služeb se shoduje s cenou dárkových poukazů, pouze u kosmetického balíčku je cena za 900,- Kč, kde máte v ceně základní kosmetické ošetření (odlíčení, hloubkové čistění pleti, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, sérum, krém, plus navíc úpravu obočí, barvení obočí a řas a depilaci horního rtu), ostatní služby navíc si musí darovaný doplatit.