Detoxikační medová masáž

 

  Detoxikační medová masáž pochází původně z Řecka a je to důležitý prostředek lidového léčitelství. K masáži se používá přírodní med bez chemie od včelaře. Masáž trvá hodinu a provádí se ve 3 fázích, každá fáze trvá 10-15min a při každé fázi se med omyje ze zad a nanese se nová vrstva, nikdy se nesmí masírovat pouze z původní vrstvou medu, pokud se s tím někdy setkáte, nikdy víc to neabsolvujte, může to Vašemu tělu uškodit a masáž může být velmi nepříjemná, jen malá rada a varování ;)

  Působí na lymfatický systém, proti rozvinutým civilizačním chorobám, nezdravému způsobu života, napomáhá zvládnout stres a chronické choroby. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Dále je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, ve stáří, při nervových poruchách a stavech neklidu. Čistí a uklidňuje. Pomocí této masáže jsou doslova ,,vysávány" nečistoty z těla tkání.

  Masáž se provádí především na zádech*, působí i na nervová zakončení okolo páteře, čímž stimulujeme všechny orgány v těle. Po masáži se cítíme odpočinutý, ale do 2 hodin na nás padne únava, proto nedoporučuji si plánovat dlouhé oslavy, těžkou práci apod. a raději si jít pořádně odpočinou a užít si čas jen pro sebe a pro své já :)

Den po masáži se Vám mohou v oblasti zad udělat uhříky, nebo červené pupínky, můžete mít pocit svědění a pálení. Druhý den po masáži by tyto případné projevy přestat. Pokud ne, je možné, že můžete mít alegii na med, nebo na určitou složku v medu.

Jako po každé masáži je důležité dostatečně pít, aby rychleji odcházeli z těla nečistoty, protože tato masáž je silně detoxikační, takže aby nedošlo i k silné bolesti hlavy apod.

*masáž se může také provádět i na zatuhlá místa (kolena, klouby, lokty, ramena, šíje) - nikoliv při zánětu!

Kdy masáž neprovádíme:

Alergie na med, infekční onemocnění, otevřené rány, problémy s pokožkou, krvácivé stavy (např. vředy), při léčbě onkologického onemocnění, po mrtvici, při vysokém očním tlaku a u těhotných žen.

  Masáž se provádí 1x za měsíc v rámci prevence, ale může se aplikovat i kúra 10 ošetření 1x týdně v rámci detoxikaci, např. pokud budete chtít očistit tělo po nemocích, po zimě v rámci jarního detoxu (kdy je medová masáž nejideálnější provádět!) nebo i při redukční dietě apod.

  Během kúry, nebo i po jedné masáži můžete zapojit v rámci detoxikace i čistíci čaje k urychlení detoxu, ale nezaručuji, že se to bez případných střevních ,,potíži" neobejde, pokud bude Vaše tělo opravdu znečištěné a plné toxinů :)

 

Cena masáže za 1 hod je 600,- Kč POZOR! Nová cena od 1.1. 2021