Gel-Lak

 

  Gel-Lak je v forma gelu, který se nanáší jako lak, ale vytvrzuje se v UV, nebo LED lampě jako gel, nebo akryl. Nanáší se jak na přírodní nehet, tak jsou také gel-laky, které se dají použít i v nehtové modeláži.

 Gel-Lak se nanáší na přirodní nehet, který si nejprve upravíme jako při klasické manikúře, tzn. upravíme délku a tvar nehtu  dle Vašeho přání, odstraníme přebytečnou nehtovou kůžičku a pomocí leštícího pilníku nebo-li bloku nehet lehce přeleštíme a zdrsníme povrch nehtového lůžka a následně odmastíme, aby nám Gel-Lak bez problému držel. Nanášíme barvu dle Vašeho výběru ve 2 vrstvách, kdy je každá vrstva zapékaná cca 2 min v lampě a dále je na povrch nanesen Top, který nám Gel-Lak ochrání a zároveň se bude barva krásně lesknout. Odstraní se výpotek a upravené ,,přírodní" nehty jsou na světě.

  Na další aplikaci se doporučuje chodit zhruba po 2-3 týdnech, je to velmi individuální, vzhledem k tomu, že každému z nás rostou nehty každému jinak rychle :)

  Gel-Lak se odstraňuje pomocí napuštěných polštářků v acetonu, které se zabalí a nechají se působit cca 30 min, dokud se barva nenasaje a nepůjde odstranit pomocí pilníku nebo pomerančového dřívka. Může se také samozřejmě odstranit obroušením brusky, kdy nedochází k poškození nehtového lůžka a je to i rychlejší, takže nakonec ztrávíte méně času čekáním, než se barva ,,odlakuje" :)

Ukázku mé práce naleznete na facebookových stránkách našeho studia.

POZOR! Nová cena od 1.1. 2023

Cena gel-laku je 600,- Kč