Lifting obličeje

 

  Mimo klasické kosmetické ošetření Vám nabízíme nadstandarní péči v pobodě liftingové masáže obličeje a dekoltu. Po světě je tato metoda velmi populární a už přišla konečně i k nám a nejen pro ženy, ale také samozřejmě i pro mužskou část populace :)

  Všichni už jste určitě slyšeli o liftingu ve formě chirurgického zákroku, který je často spojen s delší rekonvalescencí, je doporučené ho provádět až ve starším věku, aby jeho účinek byl trvalejší, ale především je spojen s operací. A co si budeme povídat, pokud to jde, chceme se nemocničnímu prostředí vyhnout co nejlépe to jde.

  Místo toho Vám mohu poskytnout příjemnou relaxační masáž, která má okamžitý liftingový efekt. Při masáži je brán zřetel především na mimické svaly obličeje, kdy dochází k hloubkovému a detoxikačnímu účinku na pleti.

  Lifting obličeje působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Především brání rychlému stárnutí pleti, vzniku vrásek (ať už mimických či hlubokých). Má pozitivní vliv na psychickou stránku člověka, protože jakékoliv naše problémy spojené s psychikou jako je únava, stres, nepravidelné stravování apod. se na naší pleti podepíše. A tato masáž také zásadně snižuje napětí v obličej.

  Pokožka je po liftingu odpočatá, vypnutá a především rozzářená :) Masáž provadím s přírodními olejíčky od firmy Saloos, se kterou také pracuji při masážích.

  Tuto masáž provádím samostatně bez kosmetického ošetření typu čištění pleti, depilace apod. zkrátka bez věcí, které by mohli pleť podráždit začervenáním. Pouze po masáži aplikuji masku, séra a krémy :)

Jak často masáž provádět?

V rámci preventivního ošetření 1x měsíčně nebo 1x za 2 měsíce. Pokud chcete pravidelné ošetření v podobě kúry, doporučuje se 6-10 ošetření 1x až 2x týdně.

 

Ceník liftingu:

POZOR! Nový ceník od 1.1. 2023

Liftingová masáž obličeje a dekoltu (1 hod) za 800,- Kč

Liftingová masáž obličeje a dekoltu + maska, séra a krémy (1hod 30min) za 950,- Kč