Lymfoven

  Lymfoven slouží především díky svým hlavním funkcím k narušení a spálení tukových buněk, působí příznivě na lymfatický systém a díky elektroterapii působí zároveň na zpevnění kůže.

  Díky pulzujícímu nízkofrekvenčnímu el. proudu se střídavě stimuluje svalstvo napínáním a uvolňováním, což způsobuje rozklad vetšího množství tukových buněk. V přistroji umístěné infračervené paprsky působí přímo na tukovou tkáň tepelnou energií, povzbuzují oběh krve i lymfy, čímž upravují a urychlují biochemické reakce při likvidaci tukových buněk. Infračervené paprsky mimo jiné působí i relaxačně a snižují svalové napětí a povzbuzují krevní oběh.

   A pneumatické vaky působí střídavě se měnícím tlakem destruktivně na tukové buňky.

  Mezi další účinky patří stimulace nervových zakončení v pokožce, kůže se tím napíná a stává se znovu pružnou a pěkně zdravou.

Důležité informace

  Před ošetřením od nás dostanete předem k vyplnění formulář, zda je ošetření tímto přístrojem pro Vás vhodné a pokud ne, pokusím se pro Vás navrhnout jiné možné procedury.

  Během ošetření přístrojem si vždy sebou vemte na převlečení pohodlné a volnější oblečení (legíny, tepláky volnějšího střihu, tričko a ponožky). Upnuté oblečení nám může lymfu ucpat a mohlo by se Vám během stimulace přístojem udělat nevolno.

  Před aktivací lymfovenu vždy provádím aktivaci lymfatických uzlin, aby se aktivovala správně lymfa a účinek přístroje měl ten správný efekt a nedošlo k ucpání lymfatického oběhu.

Pro které lidi je lymfoven vhodný

  Přistoj je vhodný v případech, že trpíte na otoky, bolesti svalů a páteře, při pocitu těžkých a unavených nohou i rukou, při onemocnění v kloubech způsobené poruchou látkové výměny – artróza, dna, při sklonu k infekčním nemocem způsobené oslabením imunitního systému,při snížené činnosti štítné žlázy, při dechových potížích bez zjevné příčiny, při migrénách a bolestech hlavy, při relaxaci a regeneraci organizmu, při křečových žílách a žilní nedostatečnosti při nadbytku vody v podkoží, při detoxikaci organizmu, při nadváze (aktivuje proces hubnutí), při kosmetických onemocnění pleti (akné, suchá pleť, rozšířené žilky).

Kdy naopak není vhodný

  Ošetření neprovádíme u osob, kteří trpí hemofilií (porucha srážlivosti krve), kteří mají voperovaný stimulátor srdce, osoby, kteří trpí srdečními chorobami, kožní alergií, nebo nádorem, dále osobám s vysokou horečkou a těhotným a kojícím ženám, při silné počínající menstruaci. Další kontraindikace jsou napsané v sekci Lymfatické masáže.

  Dále je možné během ošetření provést i speciální zábal, který napomáhá boji proti celulitě, ideálně předtím se nechat u nás ještě ošetřit přístrojem Lipoderm, kteří slouží jako neinvazivní liposukce a pomáhá tak při redukční dietě, nebo při celkovém zeštíhlení těla a zpevnění pokožky.

 O něm a případných balíčcích ošetření se dočtete v sekci Lipoderm.

Ceník:

Lymfoven (30-45 min) za 250,- Kč