Neinvazivní kavitace (liposukce)

Lipoderm je neinvazivní a bezbolestný kavitační ultrazvukový přístroj, který funguje na principu ultrazvukových vln pronikajících do podkoží a vytvoří zde v tukové buňce mikrobubliny, jsou velmi nestabilní a díky narušení tukové buňky se nakonec rozpadnou a uvolňuje se z nich tuk, který se dále dostává do mezibuněčného prostoru a zde dochází k rozpadu triglyceridů na mastné kyseliny a glycerin. Glycerin, který je rozpustný ve vodě je absorvován do oběhového systému a mastné kyseliny jsou dopravovaný do jater, kde se rozpustí jako další mastné kyseliny, které přijímáme z potravin.

  Ultrazvukové ošetření se provádí za pomoci speciálních vodivých gelů a přípravků vhodné k odstanění celulity, ke zpevnění pokožky a při detoxikaci organizmu a během redukční diety, kdy napomáhá k formování postavy.

  Mezi ošetřované partie na těle patří břicho, stehna, kolena, hýždě a paže.

  Před ošetřením od nás dostanete předem k vyplnění formulář, zda je ošetření tímto přístrojem pro Vás vhodné a pokud ne, pokusím se pro Vás navrhnout jiné možné procedury.

  Na ošetření si vždy vezměte s sebou volnější oblečení na převlečení do kalhot (např. tepláky, legíny, volnější triko, pyžamo apod.) a při kavitaci nohou, nebo břicha doporučujeme s sebou vzít raději i čisté spodní prádlo.

Délka ošetření přístrojem je zhruba 20-30 min dle partie. Před i po ošetření klienta v ošetřovaných partiích změříme, abychom viděli případnou změnu a posun v ošetření a v probíhající kúře.  Při kúře se doporučuje maximálně 12 ošetření a to ideálně 1x týdně. Výsledek ošetření samozřejmě záleží na tělesné hmotnosti, pitném režimu a zdravotním stavu klienta.

  Po kavitaci dále následuje přístrojové ošeření v podobě Lymfovenu, který nám nastartuje lymfatický systém, čímž se budou správně odplavovat škodlivé látky z našeho těla a pomáhá i proti zavodnění apod. (viz. kategorie lymfoven).

  Dále doporučuji po těchto ošetření provést zábal ošetřovaných míst pro ještě větší účinek ošetření a pro hladší pokožku, např. v rámci vyhlazení celulity, či celkového zpevnění pokožky.

  Už po ošetření přístroje dochází k patrnému  úbytku cca 3 - 8 cm. Při častém opakování může samozřejmě dojít i k větším výsledkům, klidně i  18 cm.

  Samozřejmě k podpoření ošetření, nejen během kúry, ale minimálně 2 dny před ošetřením je vhodné dodržovat dostatečný pitný režim, alespoň 2 litry, ideálně v podobě čisté vody a lymfatického čaje (1 – 2x denně, možné u nás ve studiu rovnou zakoupit), snížit příjem živočišných tuků a naopak přidat do jídelníčku potraviny obsahující vitamíny a minerály, dále samozřejmě zeleninu s větším obsahem vody, jako je např. okurka, či zelená paprika apod.

  Kdy kavitaci neprovádíme (kontraindikace):

  Kavitaci neprovádíme těhotným a kojícím ženám, lidem, kteří mají voperovaný stimulátor srdce, kovové implantáty, plastiky, zánětlivá onemocnění, kožní onemocnění, či alergie, onkologické onemocnění, závažná dysfunkce jater (hepatitis, cirhóza), vývojové nemoci, při epilepsii, při vážném diabetu, čestvě po operaci, nebo pokud není místo po operaci zahojené (konzultace s lékařem), při akutním zánětu a přenosných onemocněních, při nachlazení a zvýšené teplotě, při onemocnění srdce, ledvin, při hemofilíi (srážlivost krve), při poraněním ušního bubínku, při cevních poruchách a ateroskleróze, u trombózy, u citlivé pokožky, u žen s děložními tělísky, během silnější  menstruaci, při braní léků, při vysokém cholesterolu a vysokého krevního tlaku a u osob mladších dvanácti let.

 

Ceník

POZOR! Nový ceník platný od 1.1. 2023

Kavitace ruce, nebo hýždě (20min) a lymfoven (30min) za 800,- Kč

Kavitace nohy, nebo břicho (30min) a lymfoven (30min) za 1050,- Kč

+ zábal příplatek 100,- Kč