top of page

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy je možné zakoupit přímo u nás ve studiu. Pokud nebudeme mít zrovna poukazy k dispozici ve studiu, nebo budete chtít procedúry nakombinovat dle Vašeho, či darovaného přání, připravíme Vám ho co nejdříve k vyzvednutí ;) 

 

Není problém také zaslat i dárkový šek na Vaší e-mailovou adresu, pokud nebudete mít čas si dárkový poukaz vyzvednout osobně. S tím, že platbu samozřejmě požadujeme předem, buď hotově, nebo na účet.

 

Poukazy mají ve většině případů platnost tří až čtyř měsíců. V případě, že je darovaných služeb více, platnost se může prodloužit na půl roku, nebo i na rok. Pokud si však budete přát i jednu službu s delší platností, než 3 měsíce, je možné si jí s příplatkem 200 Kč prodloužit.

 

Doporučujeme však darovaným, pokud mohou pouze v určité hodiny, nebo dny, volejte si o termín co nejdříve, na pozdní objednání těsně před ukončením, jestliže se nejedná o zdravotní, či jiné problémy nebereme zřetel, berte to prosím na vědomí, děkujeme za pochopení.

 

Ceny našich služeb se shodují s cenou dárkových poukazů, pouze u kosmetického balíčku je cena za 900 Kč, kde máte v ceně základní kosmetické ošetření (odlíčení, hloubkové čistění pleti, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, sérum, krém, plus navíc úpravu obočí, barvení obočí a řas a depilaci horního rtu), ostatní služby navíc si musí obdarovaný doplatit.

bottom of page