top of page

Gel-Lak

Gel-Lak je forma gelu, který se nanáší jako lak, ale vytvrzuje se v UV / LED lampě jako gel, nebo akryl. Nanáší se jak na přírodní nehet, tak jsou také gel-laky, které se dají použít i v nehtové modeláži.


Gel-Lak se nanáší na přírodní nehet, který si nejprve upravíme jako při klasické manikúře, tzn. upravíme délku a tvar nehtu dle Vašeho přání, odstraníme přebytečnou nehtovou kůžičku a pomocí leštícího pilníku nebo-li bloku nehet lehce přeleštíme a zdrsníme povrch nehtového lůžka a následně odmastíme, aby nám Gel-Lak bez problému držel. Nanášíme barvu dle Vašeho výběru ve 2 vrstvách, kdy je každá vrstva zapékaná cca 2 min v lampě a dále je na povrch nanesen Top, který nám Gel-Lak ochrání a zároveň se bude barva krásně lesknout. Odstraní se výpotek a upravené ,,přírodní" nehty jsou na světě.


Na další aplikaci se doporučuje chodit zhruba po 2-3 týdnech, záleží na rychlosti odrůstajícího nehtu.


Gel-Lak se odstraňuje pomocí napuštěných polštářků v acetonu, které se zabalí a nechají se působit cca 30 min, dokud se barva nenasaje a nepůjde odstranit pomocí pilníku nebo pomerančového dřívka. Může se také samozřejmě odstranit obroušením brusky, kdy nedochází k poškození nehtového lůžka a je to i rychlejší, takže nakonec strávíte méně času čekáním, než se barva ,,odlakuje".

Ukázku mé práce naleznete na facebookových stránkách našeho studia.

Gel-lak za 650 Kč

bottom of page