top of page

Kosmetika

Kosmetice se věnuji již od roku 2008, kdy započalo moje studium v oboru Kosmetička, které jsem úspěšně dokončila v roce 2012 a následně necelé dva měsíce po ukončení maturitní zkoušky jsme otevřeli naše studio.

 

Celou tuto dobu pracuji a úzce spolupracuji s českou firmou Ryor. Libí se mi jejich široká nabídka produktů pro všechny typy pleti včetně hodně citlivé. Výrobky se dají sestavit na míru Vašich potřeb a přání, nejen v oblasti obličeje, ale i celého těla pro všechny věkové kategorie i od těch nejmenších. Většina produktů se dá zakoupit u nás ve studiu a co nemáme, Vám rádi objednáme.

 

Od roku 2022 jsem se stala členkou České dermatovenerologické společnosti ČLS JEP, z.s a pravidelně se účastním vzdělávacích a společenských dermatologických akcí. Neustále se snažím vzdělávat ve svém oboru, jak po estetické, tak především po té zdravotní stránce, protože mě velmi naplňuje starat se o klienty a pomáhat jim, aby se cítili fyzicky a psychicky zdraví na těle i na duši.

Kosmetické ošetření v našem studiu

Při základním ošetření se věnuji pleti, krku a dekoltu, protože všechny tři části jsou součástí našeho obličeje a měli bychom věnovat pozornost celému obličeji jako celek. Zde si samozřejmě můžete už na začátku vybrat, jaké části obličeje chcete ošetřovat, zda jenom obličej, nebo i krk a dekolt. Ošetření se skládá s důkladného odlíčení, poté následuje napářka a hloubkové čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, peeling na odstranění odumřelých buněk, nakonec maska, sérum a závěrečný krém dle Vašeho typu pleti.

Ostatní služby ke kosmetice jako jsou např. úprava obočí, barvení řas, depilace horního rtu či přístrojové ošetření pleti se ke kosmetickému ošetření dělají samozřejmě také, ale za příplatek (viz. ceník).

Celkové kosmetické ošetření pleti (1 hod až 1,5 hod) za 750 Kč 

Hloubkové čištění pleti, masáž, maska, sérum, krém 
 

Čas u celkové kosmetiky je pouze orientační, základní cena za kosmetické ošetření je daná, samozřejmě se dále odvíjí cena podle případně dalších vykonaných úkonů dle Vašeho přání navíc ke kosmetickému ošetření (viz. níže).

 

Celkové hloubkové čištění pleti u mladistvých (do 18 let) za 400 Kč 

Hloubkové čistění pleti, maska, sérum, krém

 

Cena úkonů ke kosmetickému ošetření
Úprava obočí za 90 Kč 

Barvení obočí nebo řas za 70 Kč 

Depilace horního rtu (+ periferií) za 70 Kč 

Mikromasáž očního okolí za 200 Kč 

Lymfatická masáž obličeje a krku za 200 Kč 

Parafínový zábal na ruce za 200 Kč 

 

Přístrojová kosmetika (navíc ke kosmetickému ošetření)

FotoLED terapie světlem za 250 Kč 

 

Cena samostatných úkonů (bez celkového kosmetického ošetření)
Úprava obočí za 120 Kč 

Barvení obočí nebo řas za 140 Kč 

Depilace horního rtu (+periferií) za 220 Kč 

Parafínový zábal na ruce za 250 Kč 

Mikromasáž očního okolí za 250 Kč 

Lash Lifting za 950 Kč 

Liftingová masáž obličeje a dekoltu (1 hod) za 800 Kč
/ (1,5 hod) + maska, sérum, krém za 950 Kč 

Lifting obličeje

Mimo klasické kosmetické ošetření Vám nabízíme nadstandarní péči v pobodě liftingové masáže obličeje a dekoltu. Po světě je tato metoda velmi populární a už přišla konečně i k nám a nejen pro ženy, ale také samozřejmě i pro mužskou část populace :)
 

Všichni už jste určitě slyšeli o liftingu ve formě chirurgického zákroku, který je často spojen s delší rekonvalescencí, je doporučené ho provádět až ve starším věku, aby jeho účinek byl trvalejší, ale především je spojen s operací. A touto ruční masáží můžeme tento, či jiný estetický zázrok ještě na nějakou chvíli odložit. Mohu Vám poskytnout příjemnou relaxační masáž, která má okamžitý liftingový efekt. Při masáži je brán zřetel především na mimické svaly obličeje, kdy dochází k hloubkovému a detoxikačnímu účinku na pleti.


Lifting obličeje působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Především brání rychlému stárnutí pleti, vzniku vrásek (ať už mimických či hlubokých). Má pozitivní vliv na psychickou stránku člověka, protože jakékoliv naše problémy spojené s psychikou jako je únava, stres, otoky kolem očí, napětí v obličeji, nepravidelné stravování apod. se na naší pleti mohou podepsat a touto masáží můžeme tyto nepříjemné příznaky potlačit. Pokožka je po liftingu odpočatá, vypnutá a především rozzářená. Masáž provádím s přírodními olejíčky od firmy Saloos, se kterou také pracuji při masážích.


Tuto masáž provádím samostatně bez kosmetického ošetření typu čištění pleti, depilace apod. zkrátka bez věcí, které by mohli pleť podráždit začervenáním. Pouze po masáži aplikuji masku, séra a krémy dle typu Vaší pleti.

 

Jak často masáž provádět?

V rámci preventivního ošetření 1x měsíčně nebo 1x za 2 měsíce. Pokud chcete pravidelné ošetření v podobě kúry, doporučuje se 6-10 ošetření 1x až 2x týdně.

Ceník liftingu

Liftingová masáž obličeje a dekoltu (1 hod) za 800 Kč
Liftingová masáž obličeje a dekoltu + maska, séra a krémy (1 hod 30 min) za 950 Kč

Lash lifting

Jedná se o šetrnější metodu trvalé na řasy, konkrétně o přírodní natočení Vašich řas 
(pozor, nejedná se o zahuštění řas!)

 

Pro koho je metoda vhodná:

  • Ideální pro ty z Vás, kteří nechcete mít prodloužené řasy.

  • Chcete mít Vaše řasy krásné a vyživené.

  • Chcete, aby Vaše řasy nebyly krátké, nebo rovné, ale působily delším a zdravějším dojmem.
     

Kontraindikace:

Nedoporučujeme tuto metodu provádět, pokud máte ječné zrno, zánět spojivek, příliš citlivé oči, velmi krátké, nebo slabé řasy, při klaustrofobii, či jiné panické poruše, během těhotenství a kojení, během menstruace (aplikace je vhodnější až po menstruaci, lépe pak lash lifting drží).

Na výsledek aplikace se můžete podívat na našich fb stránkách.

Ceník liftingu

Aplikace lash liftingu + barvení řas (nemusí být, ale doporučuji) cca 1,5 hod až 2 hod za 950 Kč

bottom of page